• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Військово-патріотична робота

В основу виховної роботи покладена концепція особистісно - орієнтовного виховання, яка передбачає активне залучення школярів до творчої діяльності на засадах співпраці та взаєморозуміння, взаємоповаги.

Виховання учнів у Бершадському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 багатогранне, воно здійснюється в різних напрямках: національному, громадянському, патріотичному, превентивному, трудовому, екологічному, естетичному тощо.

Одним з основних завдань Бершадського ЗЗСО I-III ступенів №2 є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, етичні норми, прийняті суспільством. Працюючи над проектом «ТВОРИ ДОБРО НА ВСІЙ ЗЕМЛІ», учні намагались довести, що лише стремління до сяйва, високих ідеалів добра, справедливості, прагнення допомогти людям, бути їм потрібним, уміти дружити, бути справедливим, робить людину успішною.

Тому у закладі протягом цього навчального року діяла у шкільному житті Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») молодша ланка . Вона стала невід’ємною складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Виховна система гри «Джура» включає в себе постійну роботу у школі протягом усього навчального року, дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків.

Рій «Веселі козачата» при Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 впродовж року є учасниками волонтерської діяльності школи.

Проводячи систематичну роботу на підтримку і допомогу наших воїнів-

захисників, які відстоюють незалежність і цілісністьУкраїни в зоні АТО, громадян, щопроживають у зонівійськовогоконфлікту, тих, хтопотребуєтурботи, школярі проявляють себе як свідомі українці.

Військово-патріотичневихованняучнівськоїмолоді на засадах козацької

педагогіки знайшло відображення у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») молодша ланка.

Починаючи з вересня місяця діти з радістю та хвилюванням готувались до посвяти в козачата. Адже, вони тепер будуть не просто учні, а козачата - члени великої шкільної козацької родини. 14 жовтня в День українського козацтва цікаво та весело пройшла бесіда присвячена дню козацтва!! Майбутні козаки та козачки дізнались багато цікавого про виникнення козаків.

У жовтні відбулася посвята до рою "Веселі козачата" учнів другого класу . Наприкінці свята маленькі патріоти дали козацьку клятву та склали присягу козачат.

ротягом жовтня-листопада учні – учасники рою «Веселі козачата » долучилися до збору продуктів харчування, вітамінних чаїв, солодощів та ліків, які були передані в зону АТО. Учні початкових класів написали чималу кількість листів і намалювали малюнки, щоб підняти бойовий дух наших захисників і у такий спосіб висловити їм свою дитячу підтримку.

У зв’язку з карантином заплановануакцію «Великодні вітання » для захисників України було проведено дистанційно. Перед роївцями стояло завдання – намалювати вітальні листівки, яке вони із задоволенням виконали.

День Захисника України та День українського козацтва у нашій школі

/Files/images/DSC08088.JPG

/Files/images/PIC_2941.JPG

/Files/images/IMG_7671.JPG

/Files/images/IMG_7519.JPG

План патріотичного виховання учнівської та студентської молоді

№/№ Назва заходу Дата проведення Відповідальні
1 Взяти участь у мітингах пам’яті жертв Другої Світової війни та вшанувати пам’ять жертв війни в Україні хвилиною мовчання На протязі року Учителі школи
2 Провести лінійки пам’яті жертв війни «Вони захищали Вітчизну» На протязі року Педагог-організатор
3 Взяти участь у Всеукраїнській акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» На протязі року Адміністрація школи
4 Узагальнити матеріали пошукової роботи в номінації «Пам’ятні стежини Перемоги», виготовити стенд Жовтень Педагог-організатор
5 Провести загальношкільні акції: «Обеліск» (упорядкування меморіальних об’єктів); «Турбота», «Ветеран живе поруч», «Ветеранське подвір’я» (допомога ветеранам та вдовам) На протязі року Адміністрація школи
6 Провести зустрічі з ветеранами війни, АТО, вдовами загиблих солдат На протязі року Адміністрація школи
7 У шкільній бібліотеці оформити тематичні виставки «Хроніка війни» На протязі року Бібліотекар
8 Переглянути кіно та відеоматеріалів про події Другої Світової війни На протязі року Педагог-організатор
9 Провести конкурс малюнків та вітальних листівок «Велика Вітчизняна війна» Березень Педагог-організатор, учитель малювання
10 Провести конкурс творів «Листівка солдата» Квітень Педагог-організатор, учителі-філологи
11 Відвідати експозицію «Друга Світова війна» у краєзнавчому музеї Червень Педагог-організатор, учителі-історики
12 Провести тематичну квіткову композицію до Дня Перемоги над нацизмом Травень Класні керівники
Наші друзі
Народна память
Книга памяті
Кiлькiсть переглядiв: 639